KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8482024
nr 848 2024
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), signerad, Sjuksköterska, motivets mått: 17x13
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:37:26
16/9 02:45:09
23/9 18:22:52
250 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg